TRR01MZPF2872
MFR.Part #
TRR01MZPF2872
JLCPCB Part #
C3987432
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS