TRR01MZPF2740
MFR.Part #
TRR01MZPF2740
JLCPCB Part #
C4211254
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS