TRR01MZPF1742
MFR.Part #
TRR01MZPF1742
JLCPCB Part #
C4121465
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS