TRR01MZPF1691
MFR.Part #
TRR01MZPF1691
JLCPCB Part #
C3948283
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS