TFZVTR5.1B
MFR.Part #
TFZVTR5.1B
JLCPCB Part #
C253540
Package
SOD-323HE
Description
1 Independent 20Ω 4.94V~5.2V 5.1V 500mW 5uA@1.5V SOD-323HE Zener Diodes ROHS