TDZVTR15
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TDZVTR15
JLCPCB Part #
C3731916
Package
TUMD2M
Description
1 Independent 10uA@10V 13.5V~16.5V 15V 500mW TUMD2M Zener Diodes ROHS