TCTP1A226M8R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TCTP1A226M8R
JLCPCB Part #
C2859526
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS