STZ6.2NT146
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
STZ6.2NT146
JLCPCB Part #
C3728903
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 Pair Common Anode 100Ω 1uA@3V 200mW 5.81V~6.4V 6.2V TO-236-3(SOT-23-3) Zener Diodes ROHS