SMF30VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF30VTR
JLCPCB Part #
C1849676
Package
SOD-123F
Description
100nA 200W@10/1000us 30V 33.3V 4.1A@10/1000us 48.4V IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS