SMF30VTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF30VTFTR
JLCPCB Part #
C1976948
Package
SOD-123F
Description
100nA 200W@10/1000us 30V 33.3V 4.1A@10/1000us 48.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS