SMF28VTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF28VTFTR
JLCPCB Part #
C3712232
Package
SOD-123F
Description
1 100nA 200W@10/1000us 28V 31.1V 4.4A@10/1000us 45.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS