SMF26VTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF26VTFTR
JLCPCB Part #
C19370215
Package
SOD-123F
Description
1 100nA 200W@10/1000us 26V 28.9V 4.8A@10/1000us 42.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS