SMF24VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF24VTR
JLCPCB Part #
C1849677
Package
SOD-123F
Description
100nA 200W 24V 26.7V 38.9V 5.1A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS