SMF22VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF22VTR
JLCPCB Part #
C1849678
Package
SOD-123F
Description
100nA 200W@10/1000us 22V 24.4V 35.5V 5.6A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS