SMF20VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF20VTR
JLCPCB Part #
C1849692
Package
SOD-123F
Description
100nA 200W@10/1000us 20V 22.2V 32.4V 6.2A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS