SMF16VTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF16VTFTR
JLCPCB Part #
C1976508
Description
100nA 16V 17.2V 200W@10/1000us 26V 7.7A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS