SMF14VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF14VTR
JLCPCB Part #
C1849673
Package
SOD-123F
Description
100nA 14V 15.6V 200W@10/1000us 23.2V 8.6A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS