SMF12VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF12VTR
JLCPCB Part #
C1849690
Package
SOD-123F
Description
10.1A@10/1000us 100nA 12V 13.3V 19.9V 200W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS