SMF11VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF11VTR
JLCPCB Part #
C3703287
Package
SOD-123F
Description
1 100nA 11A@10/1000us 11V 12.2V 18.2V 200W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS