SH8K25GZ0TB
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SH8K25GZ0TB
JLCPCB Part #
C17668073
Package
SOP-8
Description
1.7nC@5V 100pF 15pF 2.5V 3W 40V 5.2A 50pF 85mΩ@10V SOP-8 MOSFETs ROHS