SFR18EZPJ681
MFR.Part #
SFR18EZPJ681
JLCPCB Part #
C7310640
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS