SFR18EZPJ5R6
MFR.Part #
SFR18EZPJ5R6
JLCPCB Part #
C7076191
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS