SFR18EZPJ330
MFR.Part #
SFR18EZPJ330
JLCPCB Part #
C5910959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS