SFR18EZPJ161
MFR.Part #
SFR18EZPJ161
JLCPCB Part #
C6480242
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS