SFR18EZPJ111
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR18EZPJ111
JLCPCB Part #
C5749631
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS