SFR18EZPJ103
MFR.Part #
SFR18EZPJ103
JLCPCB Part #
C6480239
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS