SFR18EZPF3300
MFR.Part #
SFR18EZPF3300
JLCPCB Part #
C6294774
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS