SFR18EZPF1204
MFR.Part #
SFR18EZPF1204
JLCPCB Part #
C6216850
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS