SFR18EZPF1001
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR18EZPF1001
JLCPCB Part #
C7310619
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS