SFR10EZPJ6R8
MFR.Part #
SFR10EZPJ6R8
JLCPCB Part #
C20110209
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS