SFR10EZPJ511
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR10EZPJ511
JLCPCB Part #
C6294756
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS