SFR10EZPJ510
MFR.Part #
SFR10EZPJ510
JLCPCB Part #
C5749623
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS