SFR10EZPJ2R7
MFR.Part #
SFR10EZPJ2R7
JLCPCB Part #
C6672516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS