SFR10EZPJ1R0
MFR.Part #
SFR10EZPJ1R0
JLCPCB Part #
C2103925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS