SFR10EZPJ105
MFR.Part #
SFR10EZPJ105
JLCPCB Part #
C20110197
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS