SFR10EZPJ104
MFR.Part #
SFR10EZPJ104
JLCPCB Part #
C4204997
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS