SFR10EZPF6801
MFR.Part #
SFR10EZPF6801
JLCPCB Part #
C4162834
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS