SFR10EZPF49R9
MFR.Part #
SFR10EZPF49R9
JLCPCB Part #
C4001250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS