SFR10EZPF4421
MFR.Part #
SFR10EZPF4421
JLCPCB Part #
C4133449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS