SFR10EZPF2200
MFR.Part #
SFR10EZPF2200
JLCPCB Part #
C4302868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS