SFR10EZPF2001
MFR.Part #
SFR10EZPF2001
JLCPCB Part #
C4191469
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS