SFR10EZPF1582
MFR.Part #
SFR10EZPF1582
JLCPCB Part #
C4292921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS