SFR10EZPF10R0
MFR.Part #
SFR10EZPF10R0
JLCPCB Part #
C6808797
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS