SFR10EZPF1002
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR10EZPF1002
JLCPCB Part #
C3997093
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS