SFR03EZPJ912
MFR.Part #
SFR03EZPJ912
JLCPCB Part #
C5910932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS