SFR03EZPJ753
MFR.Part #
SFR03EZPJ753
JLCPCB Part #
C6294738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS