SFR03EZPJ683
MFR.Part #
SFR03EZPJ683
JLCPCB Part #
C7076153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS