SFR03EZPJ565
MFR.Part #
SFR03EZPJ565
JLCPCB Part #
C20110188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS