SFR03EZPJ433
MFR.Part #
SFR03EZPJ433
JLCPCB Part #
C7310590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS