SFR03EZPJ394
MFR.Part #
SFR03EZPJ394
JLCPCB Part #
C6216830
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS